Nowa odsłona sklepu

Początek roku 2023 i pierwszy punkt z kartki marzeń i planów udało się zrealizować.

W tym miejscu najserdeczniej jak potrafię DZIĘKUJĘ Panu Michałowi Kamińskiemu, właścicielowi firmy UNITSOFT, który od dwóch lat namawiał mnie na zrobienie nowego sklepu. Stary sklep ciągle naprawialiśmy i chociaż moje Klientki tego nie wiedziały i nie czuły zbyt mocno, to drżałam by któregoś dnia moja praca nie zamieniła się w przysłowiowy pył 🙂

Od jesieni ubiegłego roku trwały prace nad obecnym kształtem sklepu. Dziękuję również mojej kochanej Córce Mai za podpowiedzi i prace graficzne które Pan Michał mógł wprowadzić w życie.

Dziś jeszcze sama uczę się obsługi, poznaję nowe możliwości bo wiem że jest ich bardzo dużo. Samo przenoszenie towaru trwało długoooo i remanent musiał być by niczego nie pominąć, by żaden produkt się nie ulotnił 🙂

Z pewnością zauważyły Panie że od dwóch miesięcy było mało nowości. W tym czasie zrobiłam ponad tysiąc zdjęć i jestem gotowa do ich prezentowania. Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.

Postaram się również by każdego dnia zrobić chociaż kilka przecen, będą teraz widoczne. Poprzednia wersja nie miała takiej opcji.

Z wielką nadzieją na Wasze zadowolenie ogłaszam dziś start !!! :))))
Serdecznie zapraszam na zakupy 🙂

Ewa Wiśniewska